Ziemas vegānsvētki 15. decembrī

08.12.2017.

Gada gaišākie svētki tuvojas lieliem soļiem, tāpēc 15.decembrī plkst. 19:00 biedrība Dzīvnieku brīvība aicina pievienoties “Ziemas vegānsvētku 2017” svinībām tējnīcā “Materia Tējas un sarunas”, Mūkusalas ielā 17. Pasākuma laikā varēs rast idejas svētku cienastam seitana gatavošanas meistarklasē, par ziedojumu iegādāties vegāniskas piparkūkas labdarības tirdziņā, pabūt svētku atmosfērā un baudīt indie folk grupas “Audru” koncertu.

Pasākuma programma:

19:00 - 20:00 Seitana gatavošanas meistardabnīcā kopā ar X Church Of Seitan X uzzināsim, kas ir seitans un kā to pagatavot. Meistarklases noslēgumā seitana degustācija.

20:00 - 21:00 Indie folk grupas audru muzikālais priekšnesums.

Pasākuma laikā darbosies piparkūku labdarības tirdziņš, kur par ziedojumu varēs iegādāties gardas un vegāniskas piparkūkas. Savukārt par vegānisku ēdienkarti un plašu tējas piedāvājumu būs parūpējusies tējnīca Materia Tējas un sarunas, kas arī ikdienā piedāvā baudīt vegāniskus ēdienus un dzērienus.

Aicinām visus pabūt svētku atmosfērā, satikt domubiedrus un rast svētku noskaņu!

Dalība pasākumā bez maksas.

Kļūsti par

atbalstītāju

Ikmēneša atbalsts palīdzēs “Dzīvnieku brīvībai” ilgtermiņā strādāt, izcīnot arvien jaunas uzvaras dzīvnieku labā Latvijā.

Jaunumi

Dzīvniektiesību akcijā veic vairāk nekā 3000 kilometru garu ceļojumu pa Latviju

"Lapsu tūrē", kurā sabiedrība pieprasa izbeigt kažokādu iegūšanu, pārstāvētas 55 Latvijas pilsētas un ciemi. Lapsēnu viesošanās daudzviet ir guvusi plašu atbalstu, uz kopīgu aicinājumu kažokādas...

Latvijā pirmā Veikalu vegvērtējuma uzvarētājs – Rimi

Latvijā tapis pirmais Veikalu vegvērtējums – pētījums, kurā salīdzināts augu valsts produktu piedāvājums visos populārākajos mazumtirdzniecības veikalu tīklos. Apsekojot 49 veikalus visā Latvijā un...

Aicinām piedalīties dzīvnieku aizstāvības akcijā “Lapsu tūre”

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” aicina piedalīties Latvijā vēl nebijušā akcijā “Lapsu tūre”, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības un lēmējvaru uzmanību nevajadzīgajām dzīvnieku ciešanām zvēraudzētavās...

Ko mēs kopā paveicām 2019?

Ziņojums par mūsu 2019. gada projektiem, darba rezultātiem un budžetu. 

AICINĀM UZŅĒMUMUS PIETEIKTIES DALĪBAI PASĀKUMĀ "VEGĀNISKĀS LIELDIENAS"

Biedrība "Dzīvnieku brīvība" aicina uzņēmumus un ēdinātājus pieteikties dalībai pasākumā "Vegāniskās Lieldienas", 5. aprīlī, Spīķeru kvartālā.

VAIRĀK NEKĀ 4000 CILVĒKU PIETEIKUŠIES IZAICINĀJUMAM “NEAPĒD ZEMESLODI”

Izaicinājums “Neapēd zemeslodi” piedāvā kopā ar 4000 citiem dalībniekiem uzsākt  Jauno gadu ar dabai draudzīgu apņemšanos un izmēģināt vienu mēnesi ēst veselīgāk un videi draudzīgāk, samazinot...

Ziemas Vegānsvētki Tallinas ielas kvartālā

Svētdien, 15. decembrī, Tallinas ielas kvartāla “Angārā” norisināsies "Ziemas Vegānsvētki", kurā apmeklētāji varēs izbaudīt vegāniskus ēdienus un atrast dzīvniekiem un videi draudzīgas svētku dāvanas.