Recepšu bukleti

Neapēd zemeslodi 2024 Recepšu buklets

Neapēd zemeslodi visa 2024. gada garumā! Lejuplādē šo interaktīvo bukletu, kurā vienuviet atradīsi visas izaicinājuma lieliskās receptes ērtai ikdienas lietošanai mobilajās ierīcēs! Uzspied uz konkrētas receptes vai sadaļas un uzreiz nonāksi pareizajā lapā! Lai gardi un aizraujoši!

Lejupielādēt

Neapēd zemeslodi 2023 Recepšu buklets

Kā katru gadu, tā arī šogad – visas "Neapēd zemeslodi 2023" izaicinājuma gardās receptes atradīsi vienā bukletā, kas ir īpaši piemērots lietošanai mobilajās ierīcēs! Uzspied uz konkrētas receptes vai sadaļas un uzreiz nonāksi pareizajā lapā! Lejuplādē bukletu savā ierīcē, dalies ar draugiem un ģimeni un turpini ēst dabai draudzīgāk visu gadu!

Lejupielādēt

Neapēd zemeslodi 2022 Recepšu buklets

Visas "Neapēd zemeslodi 2022" izaicinājuma gardās receptes vienuviet ērtai izmantošanai visa gada garumā. Šis buklets ir īpaši piemērots lietošanai mobilajās ierīcēs – uzspiežot uz konkrētas receptes vai sadaļas, uzreiz nonāksi pareizajā lapā! Lejuplādē bukletu savā ierīcē un smelies iedvesmu krāsainiem, sātīgiem un aizraujošiem eksperimentiem augu valsts virtuvē!

Lejupielādēt

Neapēd zemeslodi receptes 2021

"Neapēd zemeslodi" receptes ir slavenas tuvu un tālu. Tūkstošiem cilvēku ik janvāri eksperimentē virtuvē un atzīst tās par pārsteidzoši gardām un sātīgām. Buklets “123 receptes zemeslodei” apkopo visas 2021. gada “Neapēd zemeslodi” receptes. Neapēd zemeslodi, apēd ko gardu!

Lejupielādēt

100 receptes zemeslodei

Visticamāk, jau zini, ka izvairīšanās no dzīvnieku produktiem uzturā ir viens no vienkāršākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā ikdienā samazināt savu ietekmi uz vidi. Tādēļ šajā bukletā apvienojam 2020. gada "Neapēd zemeslodi" izaicinājuma receptes. Bukletā atradīsi 100 gardas, bagātīgas, sātīgas, un galvenais — ļoti dažādas receptes. Šajā brošūrā katrs atradīs kādu gardumu sev pa prātam! Labu apetīti un lai izdodas neapēst zemeslodi!

Lejupielādēt

“Augi un draugi”: Grila sezonas receptes

Vasaras sezonā arvien vairāk laika gribas pavadīt pie dabas – svaigā gaisā, kur saules stari silda un dzestrais vējš veldzē. Arī gatavot un ēst gribas ārā, kopā ar draugiem un radiem. Mūsu grila sezonas izdevums steidz tev palīgā ar receptēm, kas noderēs visdažādākajās situācijās – vai tie būtu saulgrieži, dārza ballīte vai pikniks divvientulībā. Vari uzcept sojšliku, sasiet sieru, mieloties ar plātsmaizi vai notiesāt salātu porciju.

Lejupielādēt

“Augi un draugi”: Lieldienu receptes

Olas izsenis tikušas uzskatītas par dzīvības simbolu un ir kļuvušas par svarīgu Lieldienu tradīciju daļu. Taču ko pagatavot, ja šajos pavasara svētkos vēlies saudzēt dzīvību un uz galda nelikt ne tās simbolu, ne citus dzīvnieku produktus? Varbūt Tev liekas, ka bez olām grūti izcept garšīgus cepumus? Varbūt kādā no Lieldienu rītiem esi ieradis baudīt omleti un nu nezini, ko gatavot tās vietā? Mēs esam pārliecināti, ka ar šīm receptēm Tavs Lieldienu galds būs bagātīgs un neviens nepaliks izsalcis. Aizsāksim jaunas Lieldienu tradīcijas ar dzīvniekiem draudzīgām izvēlēm, kas nekaitēs ne tavai, ne vistu veselībai.

Lejupielādēt

“Augi un draugi”: Zaļš gurķis virtuvē. Garšīgas receptes iesācējiem

Cilvēki mums bieži vaicā – kā aizstāt dzīvnieku produktus? Daudzi raizējas par to, vai augu ēdienus izdosies labi pagatavot ģimenei un draugiem? Vēl citi vēlas iedot augu receptes tuviniekiem, taču nezina labu veidu, kā to izdarīt. Mēs zinām, kā to atrisināt! Mūsu pavāri ir sagatavojuši daudzas vienkāršas un garšīgas receptes, kas apkopotas biezā un skaistā augu recepšu bukletā iesācējiem "Zaļš gurķis virtuvē".

Lejupielādēt

“Augi un draugi”: Ziemassvētku receptes

Ziemassvētki tradicionāli ir laiks, ko mēs pavadām kopā ar ģimeni un draugiem, un bagātīgi klāts galds ir neatņemama šo svētku sastāvdaļa. Vai nesen esi kļuvis par vegānu? Vai esi vegāns “ar stāžu”, kam vajadzīga iedvesma? Vai varbūt vienkārši vēlies svētkos izmēģināt kādu vegānisku recepti? Šajā recepšu apkopojumā ikviens atradīs ko piemērotu, lai māju piepildītu ar kārdinošu Ziemassvētku smaržu.

Lejupielādēt

Mūsdienīga izvēle. Ceļvedis augu valsts uzturā

Bukletā “Mūsdienīga izvēle” uzzināsi, kāpēc vērts pievērsties vegāniskam uzturam, kā pagatavot pilnvērtīgas maltītes, kuriem produktiem jābūt tavā virtuvē un kādus vegāniskus produktus vari iegādāties Latvijas veikalos. Šis buklets ir domāts tieši tev, ja tu apsver iespēju kļūt par vegānu, lai mazinātu dzīvnieku ciešanas, uzlabotu veselību, dzīvotu videi draudzīgāk vai apmierinātu savu ziņkāri par šo uztura veidu. Lai arī kāds būtu iemesls, tu esi pieņēmis labu lēmumu. Un mēs vēlamies tev palīdzēt to praktiski īstenot, tādēļ esam sagatavojuši ceļvedi, kas tev palīdzēs uzsākt šo līdzcietīgo dzīvesveidu.

Lejupielādēt