Vakances

“Dzīvnieku brīvība” strauji attīstās un meklē papildspēkus - algotus darbiniekus un praktikantus! Ir atvērtas vakances diviem pilna laika aktīvistiem – dzīvnieku aizstāvības kampaņu koordinatoram un personāla vadītājam. Te ir arī darbs projektu vadītāju asistentiem uz pusslodzi.

Dzīvnieku aizstāvības kampaņu koordinators

Lai kopīgiem spēkiem izcīnītu jaunas uzvaras fermu dzīvnieku labā, mēs meklējam gudru, enerģisku un neatlaidīgu komandas biedru pastāvīgam, pilna laika darbam dzīvnieku aizstāvības kampaņu koordinatora lomā.

Uzzināt vairāk

Personāla vadītājs

Personāla vadītāja galvenais uzdevums ir kopā ar biedrības līderiem būvēt plašu un iekļaujošu dzīvnieku aizstāvības kustību Latvijā – atrast un integrēt organizācijā nepieciešamos cilvēkresursus un attīstīt organizatoriskas struktūras, kas ļautu daudziem aktīvistiem ilgstoši, produktīvi strādāt un sasniegt izcilus rezultātus dzīvniektiesību aktīvismā Latvijā.

Uzzināt vairāk

Projektu vadītāju asistents

Meklē savu īsto darba vietu un gribi gūt jaunu, vērtīgu pieredzi tālākai karjerai? Mēs piedāvājam apmaksātu prakses vietu “Dzīvnieku brīvības” projektu vadītāju asistenta lomā!

Uzzināt vairāk