Vegāniskā Jāņu ielīgošana

15.06.2015.

Pirms visi izklīst pa laukiem, Dzīvnieku brīvība aicina visus uz pirmsjāņu pikniku sestdien, 20. jūnijā plkst. 16.00 ZUNDA dārzā!

Līdzi ņemam vegānisku ēdienu - kūku, salātus, pīrāgus, picu vai vegāniskos smēriņus ar bageti - tas nu ir jūsu ziņā! Varbūt kāds pirms pašiem Jāņiem grib pamēģināt uztaisīt vegānisku sieru un grib ar recepti un degustācijām iepazīstināt arī pārējos? Būtu ļoti vareni!

Par šķīvjiem, dakšām un karotītēm parūpēsies Dzīvnieku brīvības komanda. Lietus gadījumā varēsim patverties ZUNDA dārza labiekārtotajā angārā.

Ja kādam ir pieejams grils, droši varat ņemt to līdzi - Zunda dārzs atļauj šādu opciju. Ja pats to izmantot neplāno, bet vari piedāvāt šādu iespēju pārējiem - atraksti komentāros vai nosūti vēstuli Dzīvnieku brīvībai, lai varam laicīgi pārējos aicināt sākt gatavot marinādi un taisīt seitanu vai sojšliku.

Līdzi ņemam arī segas, spēles un labu noskaņojumu!

Vieta: Zunda dārzā, Ūdens iela 6 (starp RISEBA ēku un kanālmalu)

Sanākšana: 16.00

Pievienojies!

Kļūsti par

atbalstītāju

Ikmēneša atbalsts palīdzēs “Dzīvnieku brīvībai” ilgtermiņā strādāt, izcīnot arvien jaunas uzvaras dzīvnieku labā Latvijā.

Jaunumi

Dzīvniektiesību akcijā veic vairāk nekā 3000 kilometru garu ceļojumu pa Latviju

"Lapsu tūrē", kurā sabiedrība pieprasa izbeigt kažokādu iegūšanu, pārstāvētas 55 Latvijas pilsētas un ciemi. Lapsēnu viesošanās daudzviet ir guvusi plašu atbalstu, uz kopīgu aicinājumu kažokādas...

Latvijā pirmā Veikalu vegvērtējuma uzvarētājs – Rimi

Latvijā tapis pirmais Veikalu vegvērtējums – pētījums, kurā salīdzināts augu valsts produktu piedāvājums visos populārākajos mazumtirdzniecības veikalu tīklos. Apsekojot 49 veikalus visā Latvijā un...

Aicinām piedalīties dzīvnieku aizstāvības akcijā “Lapsu tūre”

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” aicina piedalīties Latvijā vēl nebijušā akcijā “Lapsu tūre”, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības un lēmējvaru uzmanību nevajadzīgajām dzīvnieku ciešanām zvēraudzētavās...

Ko mēs kopā paveicām 2019?

Ziņojums par mūsu 2019. gada projektiem, darba rezultātiem un budžetu. 

AICINĀM UZŅĒMUMUS PIETEIKTIES DALĪBAI PASĀKUMĀ "VEGĀNISKĀS LIELDIENAS"

Biedrība "Dzīvnieku brīvība" aicina uzņēmumus un ēdinātājus pieteikties dalībai pasākumā "Vegāniskās Lieldienas", 5. aprīlī, Spīķeru kvartālā.

VAIRĀK NEKĀ 4000 CILVĒKU PIETEIKUŠIES IZAICINĀJUMAM “NEAPĒD ZEMESLODI”

Izaicinājums “Neapēd zemeslodi” piedāvā kopā ar 4000 citiem dalībniekiem uzsākt  Jauno gadu ar dabai draudzīgu apņemšanos un izmēģināt vienu mēnesi ēst veselīgāk un videi draudzīgāk, samazinot...

Ziemas Vegānsvētki Tallinas ielas kvartālā

Svētdien, 15. decembrī, Tallinas ielas kvartāla “Angārā” norisināsies "Ziemas Vegānsvētki", kurā apmeklētāji varēs izbaudīt vegāniskus ēdienus un atrast dzīvniekiem un videi draudzīgas svētku dāvanas.