Izziņots Latvijas otrais Vegānfestivāls

31.01.2018.

Atsaucoties lielajai apmeklētāju interesei pērn, biedrība “Dzīvnieku brīvība” ir izsludinājusi Latvijas otrā Vegānfestivāla norises laiku un vietu — tas notiks 12. augustā LU Botāniskajā dārzā. Organizatori jau pieņem dalībnieku un tirgotāju pieteikumus.

Latvijas vēsturē pirmo Vegānfestivālu pērn apmeklēja aptuveni 5000 interesentu. Biedrības “Dzīvnieku brīvība” pārstāve Dainuvīte Roginska atzīst — tā bijusi labākā motivācija rīkot pasākumu arī šogad: “5000 apmeklētāju pasākumam bez dārgas informatīvās kampaņas — tas ir skaidrs apliecinājums tam, cik spēcīga ir cilvēku interese par augu valsts uzturu, vegānisku dzīvesveidu un veselīgu dzīvi kopumā. Tāpēc mums uzreiz bija skaidrs — Vegānfestivālam jānotiek arī 2018. gadā!”

2018. gada Vegānfestivāla organizatori ir sagatavojušies vēl lielākam apmeklētāju pieplūdumam — par pasākuma norises vietu izvēlēts plašais un saulainais Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs. Festivāls notiks svētdienā, sniedzot lielisku iespēju ģimenēm un draugiem pavadīt dienu un vakaru kopā. Festivāla veidotāji sola draudzīgu atmosfēru, labu mūziku, noderīgas meistarklases, daudzveidīgu tirdziņu un, protams, iespēju gardi paēst. Arī šogad apmeklētājiem visas Vegānfestivāla aktivitātes būs pieejamas bez maksas.

Pērn Vegānfestivāla viesu vidū lielāko interesi radīja augu valsts ēdienu gatavošanas meistarklases, lekcijas, sarunas ar sporta treneriem, kā arī festivālā pārstāvēto kafejnīcu — The Beginnings, Terapija, Fat Pumpkin, Bhajan Cafe un Wok n Kurry — un citu ēdinātāju piedāvājums. Arī festivāla mūziķu sastāvs pērn bija iespaidīgs: Very Cool People, My Radiant You, The Coconuts, The Big Bluff un daudzi citi. Šogad festivāla organizatori sola sagādāt aizraujošas izglītošanās un izklaides iespējas visu vecumu viesiem. Tāpat īpaši padomāts būs par ģimenēm ar bērniem.

Organizatori aicina tirgotājus, ēdinātājus, mūziķus un aktīvistus sākt pieteikties 2018. gada Vegānfestivālam jau tagad. Vairāk informācijas un pieteikšanās — festivāla mājaslapā www.veganfest.lv.

Kļūsti par

atbalstītāju

Ikmēneša atbalsts palīdzēs “Dzīvnieku brīvībai” ilgtermiņā strādāt, izcīnot arvien jaunas uzvaras dzīvnieku labā Latvijā.

Jaunumi

Dzīvniektiesību akcijā veic vairāk nekā 3000 kilometru garu ceļojumu pa Latviju

"Lapsu tūrē", kurā sabiedrība pieprasa izbeigt kažokādu iegūšanu, pārstāvētas 55 Latvijas pilsētas un ciemi. Lapsēnu viesošanās daudzviet ir guvusi plašu atbalstu, uz kopīgu aicinājumu kažokādas...

Latvijā pirmā Veikalu vegvērtējuma uzvarētājs – Rimi

Latvijā tapis pirmais Veikalu vegvērtējums – pētījums, kurā salīdzināts augu valsts produktu piedāvājums visos populārākajos mazumtirdzniecības veikalu tīklos. Apsekojot 49 veikalus visā Latvijā un...

Aicinām piedalīties dzīvnieku aizstāvības akcijā “Lapsu tūre”

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” aicina piedalīties Latvijā vēl nebijušā akcijā “Lapsu tūre”, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības un lēmējvaru uzmanību nevajadzīgajām dzīvnieku ciešanām zvēraudzētavās...

Ko mēs kopā paveicām 2019?

Ziņojums par mūsu 2019. gada projektiem, darba rezultātiem un budžetu. 

AICINĀM UZŅĒMUMUS PIETEIKTIES DALĪBAI PASĀKUMĀ "VEGĀNISKĀS LIELDIENAS"

Biedrība "Dzīvnieku brīvība" aicina uzņēmumus un ēdinātājus pieteikties dalībai pasākumā "Vegāniskās Lieldienas", 5. aprīlī, Spīķeru kvartālā.

VAIRĀK NEKĀ 4000 CILVĒKU PIETEIKUŠIES IZAICINĀJUMAM “NEAPĒD ZEMESLODI”

Izaicinājums “Neapēd zemeslodi” piedāvā kopā ar 4000 citiem dalībniekiem uzsākt  Jauno gadu ar dabai draudzīgu apņemšanos un izmēģināt vienu mēnesi ēst veselīgāk un videi draudzīgāk, samazinot...

Ziemas Vegānsvētki Tallinas ielas kvartālā

Svētdien, 15. decembrī, Tallinas ielas kvartāla “Angārā” norisināsies "Ziemas Vegānsvētki", kurā apmeklētāji varēs izbaudīt vegāniskus ēdienus un atrast dzīvniekiem un videi draudzīgas svētku dāvanas.