Atskats uz "Ziemas vegānsvētkiem"

02.01.2014.

Svētdien, 29. decembrī, kopā ar draugiem, atbalstītājiem un interesentiem nosvinējām “Ziemas vegānsvētkus”. “Dzīvnieku brīvības” un Vegan.LV kopīgi rīkotajā gada noslēguma pasākumā piedalījās neierasti daudz cilvēku, valdīja līksma un draudzīga atmosfēra.

"Ziemas vegānsvētki" patīkami pārsteidza gan rīkotājus, gan apmeklētājus. Jau kopš pasākuma sākuma pulksten puspiecos "Chomsky" telpas bija visai piepildītas. Sandra Ādmiņa lekciju “Gadsimts ceļā no veģetārisma uz vegānismu” daudziem nācās klausīties no blakustelpām. Uz svētku vakariņām sešos cilvēku bija saradies, ka ne apgriezties, rinda pēc ēdiena vienubrīd stiepās cauri trīs telpām un cilvēki turpināja ierasties. Beigās tomēr visi tika pabaroti ar zupu, sautējumu, zirņiem, salātiem, augļiem, kliņģeri, kūku, pīrāgiem un citiem vegāniskiem labumiem. Pagalmā pie lielā grila bija iespējams nobaudīt grilētu seitanu.

Lielās ēšanas nedaudz aizkavēta sākās Helmuta Caunes moderētā diskusija par dzīvniektiesību teorētiskajiem apsvērumiem, kurā lielā cilvēku skaita dēļ varēja piedalīties diemžēl tikai trešdaļa no svētku viesiem. Arī Annijas Sprīvules vadītajā sarunā par vegānisma praktiskajiem aspektiem piedalījās daudz cilvēku, ar interesi un prieku daloties savās pārdomās. Savukārt, Ivetas Džulietas Gailes un Māras Bulas muzikālais priekšnesums pasākuma noslēgumam piešķīra mierīgu Ziemassvētku noskaņu.

Milzīgs paldies visiem, kas ar saviem darbiem vai atbalstu iesaistījās pasākuma rīkošanā un svinēja kopā ar mums. Gada laikā mēs esam iepazinušies ar daudziem brīnišķīgiem cilvēkiem, ieguvuši daudzus labus draugus un uzticamus atbalstītājus, kas ļauj noslēgt šo gadu ar dzīvnieku tiesībām un vegānismam daudzsološu skatu nākotnē.

Veiksmīgu un radošu 2014. — Zirga gadu!

Kļūsti par

atbalstītāju

Ikmēneša atbalsts palīdzēs “Dzīvnieku brīvībai” ilgtermiņā strādāt, izcīnot arvien jaunas uzvaras dzīvnieku labā Latvijā.

Jaunumi

Dzīvniektiesību akcijā veic vairāk nekā 3000 kilometru garu ceļojumu pa Latviju

"Lapsu tūrē", kurā sabiedrība pieprasa izbeigt kažokādu iegūšanu, pārstāvētas 55 Latvijas pilsētas un ciemi. Lapsēnu viesošanās daudzviet ir guvusi plašu atbalstu, uz kopīgu aicinājumu kažokādas...

Latvijā pirmā Veikalu vegvērtējuma uzvarētājs – Rimi

Latvijā tapis pirmais Veikalu vegvērtējums – pētījums, kurā salīdzināts augu valsts produktu piedāvājums visos populārākajos mazumtirdzniecības veikalu tīklos. Apsekojot 49 veikalus visā Latvijā un...

Aicinām piedalīties dzīvnieku aizstāvības akcijā “Lapsu tūre”

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” aicina piedalīties Latvijā vēl nebijušā akcijā “Lapsu tūre”, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības un lēmējvaru uzmanību nevajadzīgajām dzīvnieku ciešanām zvēraudzētavās...

Ko mēs kopā paveicām 2019?

Ziņojums par mūsu 2019. gada projektiem, darba rezultātiem un budžetu. 

AICINĀM UZŅĒMUMUS PIETEIKTIES DALĪBAI PASĀKUMĀ "VEGĀNISKĀS LIELDIENAS"

Biedrība "Dzīvnieku brīvība" aicina uzņēmumus un ēdinātājus pieteikties dalībai pasākumā "Vegāniskās Lieldienas", 5. aprīlī, Spīķeru kvartālā.

VAIRĀK NEKĀ 4000 CILVĒKU PIETEIKUŠIES IZAICINĀJUMAM “NEAPĒD ZEMESLODI”

Izaicinājums “Neapēd zemeslodi” piedāvā kopā ar 4000 citiem dalībniekiem uzsākt  Jauno gadu ar dabai draudzīgu apņemšanos un izmēģināt vienu mēnesi ēst veselīgāk un videi draudzīgāk, samazinot...

Ziemas Vegānsvētki Tallinas ielas kvartālā

Svētdien, 15. decembrī, Tallinas ielas kvartāla “Angārā” norisināsies "Ziemas Vegānsvētki", kurā apmeklētāji varēs izbaudīt vegāniskus ēdienus un atrast dzīvniekiem un videi draudzīgas svētku dāvanas.