nāc uz koncertu "ar mūziku pret būriem"

30.09.2018.

Pasaules Dzīvnieku aizsardzības dienā 4. oktobrī aicinām uz īpašu notikumu - labdarības koncertu “Ar mūziku pret būriem” klubā DEPO!

Ar mūziku pret būriem

Koncertā uz skatuves kāps trīs dažādas latviešu mūzikas grupas: Mono:Tas (post-progressive), Zapte (reggae), S_A_D (dreampop). Ikvienā no šīm grupam muzicē kāds “Dzīvnieku brīvības” aktīvists un, lai gan mūzikas stili ir ļoti atšķirīgi, mūs visus vieno pārliecība, ka dzīvnieki ir pelnījuši aizsardzību un dzīvi bez ciešanām.

Ik brīdi 10 miljoni lopkopības dzīvnieku Latvijā ir ieslodzīti un cieš šauros būros līdz tos nogalina mokpilnā nāvē.Caur mūziku mēs vēlamies iedvesmot cilvēkus palīdzēt dzīvniekiem un kopīgiem spēkiem veidot labāku nākotni.Dzīvnieki nevar paši sevi aizstāvēt, taču to varam mēs - cilvēki!

Koncerta laikā varēs arī par ziedojumiem iegūt savā īpašumā dažādus apģērbus un aksesuārus, kas apdrukāti ar dzīvnieku aizstāvības tematiku, kā arī nobaudīt vegāniskas uzkodas un kūkas. Visi ziedojumi tiks izmantoti dzīvnieku aizsardzības darba nodrošināšanai.

KAD: Ceturtdien, 4. oktobrī plkst. 20.00.

KUR: mūzikas klubs DEPO Vecrīgā, Vaļņu ielā 32.

IEEJA: par ziedojumiem dzīvnieku aizsardzībai.

“Ar mūziku pret būriem” - iestājies par labāku pasauli visiem dzīvniekiem!

Kļūsti par

atbalstītāju

Ikmēneša atbalsts palīdzēs “Dzīvnieku brīvībai” ilgtermiņā strādāt, izcīnot arvien jaunas uzvaras dzīvnieku labā Latvijā.

Jaunumi

Dzīvniektiesību akcijā veic vairāk nekā 3000 kilometru garu ceļojumu pa Latviju

"Lapsu tūrē", kurā sabiedrība pieprasa izbeigt kažokādu iegūšanu, pārstāvētas 55 Latvijas pilsētas un ciemi. Lapsēnu viesošanās daudzviet ir guvusi plašu atbalstu, uz kopīgu aicinājumu kažokādas...

1,4 miljoni ES pilsoņu pieprasa aizliegt sprostus lopkopībā

Šodien, 2020. gada 2. oktobrī, Pasaules lauksaimniecības dzīvnieku dienā, Eiropas Komisija saņēma Eiropas pilsoņu iniciatīvu “Neturi būrī”. To parakstījuši 1,4 miljoni cilvēku visā Eiropā, aicinot...

Aicinām piedalīties dzīvnieku aizstāvības akcijā “Lapsu tūre”

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” aicina piedalīties Latvijā vēl nebijušā akcijā “Lapsu tūre”, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības un lēmējvaru uzmanību nevajadzīgajām dzīvnieku ciešanām zvēraudzētavās...

Efektīvais altruisms: Kā visātrāk izglābt visvairāk dzīvnieku?

Dzīvnieku aizstāvības kustības visā pasaulē pierāda, ka aktīvisms apvienojumā ar pārdomātu stratēģiju spēj panākt milzu uzlabojumus dzīvnieku dzīvēs. Ja arī Tu vēlies palielināt savu pozitīvo...

Ko mēs kopā paveicām 2019?

Ziņojums par mūsu 2019. gada projektiem, darba rezultātiem un budžetu. 

AICINĀM UZŅĒMUMUS PIETEIKTIES DALĪBAI PASĀKUMĀ "VEGĀNISKĀS LIELDIENAS"

Biedrība "Dzīvnieku brīvība" aicina uzņēmumus un ēdinātājus pieteikties dalībai pasākumā "Vegāniskās Lieldienas", 5. aprīlī, Spīķeru kvartālā.

AR MĪLESTĪBU UN CIEŅU PRET DZĪVNIEKIEM

RSU Studentu medija "Runā skaļāk!" intervija ar biedrības "Dzīvnieku brīvība" līdzdibinātāju Katrīni Krīgeri.