Meklējam dalībniekus akcijai zivju aizstāvībai

24.07.2018.

Zinātnieki par to nestrīdas:zivis jūt sāpes. Pētījumi par ūdenī dzīvojošajiem dzīvniekiem atklāj, kazivīm ir laba atmiņa, sociālās struktūras ar kultūras iezīmēm, un tāpat kā siltasiņu dzīvnieki zivis spēj just stresu un ciešanas. Zivs ir daudzskaitlīgākais dzīvnieks, kas tiek audzēts pasaules pārtikas industrijā. Kaut arī minēta dažu valstu dzīvnieku aizsardzības likumos un labturības noteikumos, zivs ir viens no neaizsargātākajiem industrijā izmantotajiem dzīvniekiem.

Piedalies akcijā zivju aizstāvībai

"Dzīvnieku brīvība" meklē dalībniekus jaunai akcijai – sociālam pētījumam – ar mērķi aktualizēt zivju aizstāvību un panākt pozitīvas pārmaiņas dzīvniekiem Latvijā. Kas nepieciešams dalībai?

  • Iespēja piedalīties projekta aktivitātēs klātienē Rīgā
  • Gatavība proaktīvi komunicēt ar daudziem un dažādiem cilvēkiem
  • Pašmenedžments – iniciatīvas un atbildības uzņemšanās,vēlmeapgūt jaunas prasmes, laika plānošana
  • Aktīva sadarbība arkomandas biedriem

Brīvprātīgo aktīvistu ieguvumi līdzšinējos "Dzīvnieku brīvības" projektos:

  • Jaunas prasmes un zināšanas
  • Pieredze sociālajā aktīvismā
  • Pievienošanās plašam un aktīvam dzīvnieku aizstāvības entuziastu tīklam
  • Uzvaras dzīvniekiem – pārmaiņas likumdošanā, sabiedrībāunuzņēmumu darbībā, kas uzlabo neskaitāmu dzīvnieku dzīves

Vai vēlies palīdzēt dzīvniekiem? Piesakieslīdz 5. augustam, rakstot Alisei uz e-pastu alise.miluna@dzivniekubriviba.lv. Vēstulē norādi 1) savas kontaktdetaļas, 2) iepriekšējo pieredzi brīvprātīgajā darbā un aktīvismā, 3) kāpēc vēlies rīkoties zivju aizstāvībai. Arī par jautājumiem, kas saistīti ar šo akciju, vari sazināties ar Alisi.

Kļūsti par

atbalstītāju

Ikmēneša atbalsts palīdzēs “Dzīvnieku brīvībai” ilgtermiņā strādāt, izcīnot arvien jaunas uzvaras dzīvnieku labā Latvijā.

Jaunumi

Dzīvniektiesību akcijā veic vairāk nekā 3000 kilometru garu ceļojumu pa Latviju

"Lapsu tūrē", kurā sabiedrība pieprasa izbeigt kažokādu iegūšanu, pārstāvētas 55 Latvijas pilsētas un ciemi. Lapsēnu viesošanās daudzviet ir guvusi plašu atbalstu, uz kopīgu aicinājumu kažokādas...

Aicinām piedalīties dzīvnieku aizstāvības akcijā “Lapsu tūre”

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” aicina piedalīties Latvijā vēl nebijušā akcijā “Lapsu tūre”, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības un lēmējvaru uzmanību nevajadzīgajām dzīvnieku ciešanām zvēraudzētavās...

Ko mēs kopā paveicām 2019?

Ziņojums par mūsu 2019. gada projektiem, darba rezultātiem un budžetu. 

AICINĀM UZŅĒMUMUS PIETEIKTIES DALĪBAI PASĀKUMĀ "VEGĀNISKĀS LIELDIENAS"

Biedrība "Dzīvnieku brīvība" aicina uzņēmumus un ēdinātājus pieteikties dalībai pasākumā "Vegāniskās Lieldienas", 5. aprīlī, Spīķeru kvartālā.

VAIRĀK NEKĀ 4000 CILVĒKU PIETEIKUŠIES IZAICINĀJUMAM “NEAPĒD ZEMESLODI”

Izaicinājums “Neapēd zemeslodi” piedāvā kopā ar 4000 citiem dalībniekiem uzsākt  Jauno gadu ar dabai draudzīgu apņemšanos un izmēģināt vienu mēnesi ēst veselīgāk un videi draudzīgāk, samazinot...

Ziemas Vegānsvētki Tallinas ielas kvartālā

Svētdien, 15. decembrī, Tallinas ielas kvartāla “Angārā” norisināsies "Ziemas Vegānsvētki", kurā apmeklētāji varēs izbaudīt vegāniskus ēdienus un atrast dzīvniekiem un videi draudzīgas svētku dāvanas.

Gājienā par dzīvniekiem aicinās izbeigt zvēraudzēšanu Latvijā

Sestdien, 30. novembrī, Rīgā norisināsies šī gada lielākā dzīvnieku aizstāvības akcija – "Gājiens par dzīvniekiem: kažokādas pagātnē", aicinot Saeimu pieņemt kažokzvēru audzēšanas aizliegumu...