Meklējam brīvprātīgos sociālo tīklu satura autorus

03.07.2023

Vai Tu vēlies palīdzēt dzīvniekiem, kuri cieš industriālajā lopkopībā? Pievienojies “Dzīvnieku brīvības” brīvprātīgo komandai!

Mēs meklējam atbildīgus cilvēkus, kuri vēlas nemitīgi mācīties un sasniegt vislabākos rezultātus dzīvnieku aizstāvībā.

Ja Tu: 

 • dedzīgi vēlies palīdzēt industriālās lopkopības dzīvniekiem;

 • vēlies apgūt prasmes, kas Tev ļaus to darīt pēc iespējas efektīvāk;

 • apzinies, ka labi rezultāti prasa pūles un neatlaidību, taču zini, ka tas ir tā vērts;

lasi tālāk!


Brīvprātīgie aktīvisti – panākumu atslēga dzīvnieku aizsardzībā

“Dzīvnieku brīvība” pastāv, jo tādi cilvēki kā Tu – cilvēki, kuriem rūp dzīvnieku ciešanas, – velta savu brīvo laiku cīņai par labāku pasauli dzīvniekiem. Pirmo 5 organizācijas pastāvēšanas gadu laikā “Dzīvnieku brīvībā” nebija algotu darbinieku – visu paveica brīvprātīgie. Un arī pēcāk neviena uzvara nav bijusi iedomājama bez brīvprātīgo iesaistes.

Brīvprātīgie ir svarīgi komandas biedri, kurus organizācijā augstu vērtē. Tiem, kuri spēj pierādīt savu apņēmību, uzticamību un apķērību, tiek uzticēti svarīgi uzdevumi un atbildīgi lēmumi. 

Kļūstot par sociālo tīklu satura autoru mūsu komandā, Tu palīdzēsi ļoti daudziem dzīvniekiem, kuri šobrīd cieš fermu sprostos. Tu radīsi ietekmīgus Facebook un Instagram ierakstus un storijus, kuri iedvesmos tūkstošiem cilvēku rīkoties dzīvnieku labā. Bez sociālo tīklu satura Latvijā nebūtu panākts ne kažokzvēru audzēšanas aizliegums, ne savvaļas dzīvnieku aizliegums cirkā, ne citas lielākās uzvaras – un Tu palīdzēsi sasniegt nākamās.


Prasības brīvprātīgajiem

Mēs nemeklējam cilvēkus, kuri jau visu prot un zina. Daudz svarīgāka ir atbildība, apņēmība un gatavība mācīties.

Svarīgākais – izvērtē savas iespējas. Lai darbotos sociālo mediju autoru komandā, Tev ir jāspēj veltīt brīvprātīgajam darbam vismaz 3-4 stundas nedēļā. Tev būs obligāti jāpiedalās tiešsaistes sapulcēs vismaz reizi mēnesī (apmācību periodā – biežāk). 

Kaut arī daudz ko varēsi iemācīties darba procesā, ir dažas prasmes, kuras Tev vajadzīgas jau iepriekš, jo bez tām brīvprātīgais darbs “Dzīvnieku brīvības” soctīklu autoru komandā nav iespējams.


Tādēļ meklējam brīvprātīgo, kurš prot: 

 • Rakstīt labā latviešu valodā (gramatika un stils);

 • Labi lasīt un klausīties angļu valodā;

 • Plānot savu darbu, ievērot termiņus;

 • Pievērst uzmanību detaļām (piemēram, valodā, vizuālajā noformējumā);

 • Pieklājīgi un draudzīgi komunicēt ar dažādiem cilvēkiem.


Ir arī noteikta attieksme, bez kuras nav iespējams sasniegt izcilus rezultātus fermu dzīvnieku labā. Tāpēc piesakies “Dzīvnieku brīvības” brīvprātīgo komandā, ja Tev piemīt:

 • Spēcīga iekšējā motivācija;

 • Neapslāpējama vēlme mācīties un pilnveidoties;

 • Spēja pieņemt konstruktīvu kritiku – mēs uzlabojam savu darbu, mācoties no pieredzējušāku kolēģu komentāriem.


Ko Tu iegūsi, darbojoties “Dzīvnieku brīvībā”?

Tu iegūsi prasmes un pieredzi, kas ļaus Tev palīdzēt dzīvniekiem arvien efektīvāk. Tu satiksi līdzīgi domājošus, ambiciozus cilvēkus, ar kuriem kopā cīnīties par dzīvnieku aizsardzību.

Pats galvenais, ko Tu iegūsi, būs labāka pasaule dzīvniekiem. Tā būs apziņa, ka Tavs darbs panāk reālas pārmaiņas ļoti daudzu dzīvnieku labā – uzvaras, kuras bez Tava ieguldījuma būtu mazākas vai nebūtu notikušas vispār.Ko sagaidīt piesakoties?

Brīvprātīgo atlase notiks vairākās kārtās. Vispirms līdz 2023. g. 20. jūlijam aizpildi šo pieteikšanās anketu. 10 darba dienu laikā mēs Tevi informēsim par to, vai Tev izdevās iekļūt nākamajā kārtā. Pēc tam Tev būs jāizpilda daži praktiski uzdevumi – līdzīgi tiem, kas pēcāk ietilptu Tavos pienākumos. Izturot šo kārtu, sekos intervija videozvanā.

"Dzīvnieku brīvības" brīvprātīgo atsauksmes:

Artūrs Kaņepājs

Meklējam brīvprātīgos sociālo tīklu satura autorus

03.07.2023

2018. gadā pievienojos "Dzīvnieku brīvībai", jo tā bija vienīgā organizācija Latvijā, kas darbojās saskaņā ar efektīvā altruisma principiem. Pa šiem gadiem man ir bijusi iespēja novērtēt "Dzīvnieku brīvības" profesionālo un mērķtiecīgo pieeju, kas ir ļāvusi gūt fantastiskas uzvaras un palīdzēt lielam skaitam dzīvnieku. Šeit esmu ieguvis daudzus draugus, vērtīgu pieredzi, strādājot kopā radošā kolektīvā, un pārliecību, ka kopīgiem spēkiem varam mainīt pasauli.

Liene Kņaze

Meklējam brīvprātīgos sociālo tīklu satura autorus

03.07.2023

Esmu brīvprātīgā aktīviste "Dzīvnieku brīvībā", jo uzskatu, ka mums ir jāpalīdz tiem, kuri paši nevar sev palīdzēt un aizstāvēt savas tiesības. Mani visvairāk motivē darboties aktīvi cilvēki, kuri zina, par ko iestājas un ko vēlas panākt. Darbojoties kopā, par lielāko ieguvumu uzskatu dažādo prasmju un pieredžu attīstīšanu, kas nebūtu iespējama, ja es sēdētu mājās un skatītos uz visu no malas.

Meklējam brīvprātīgos sociālo tīklu satura autorus

03.07.2023

Cerība uz drošu un dzīvojamu pasauli balstās uz disciplinētiem cilvēkiem, kuri nepakļaujas valdošajām normām un iestājas par taisnīgumu, mieru, brālību. Martins Luters Kings.

Jaunumi

Meklējam brīvprātīgos sociālo tīklu moderatorus

"Dzīvnieku brīvība" meklē atbildīgus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas ar savu darbu sasniegt vislabākos rezultātus dzīvnieku labā.