Meklējam brīvprātīgos sociālo tīklu moderatorus

10.07.2024

"Dzīvnieku brīvība" meklē atbildīgus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas ar savu darbu sasniegt vislabākos rezultātus dzīvnieku labā.

Ja Tu: 

  • dedzīgi vēlies palīdzēt fermu dzīvniekiem un darīt to pēc iespējas efektīvāk;

  • zini, ka iziaicinājumi un grūtības nemazinās Tavu motivāciju;

  • vēlies sasniegt augstus rezultātus komandā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem;

lasi tālāk!


Brīvprātīgie aktīvisti – panākumu atslēga dzīvnieku aizsardzībā

“Dzīvnieku brīvība” pastāv, jo tādi cilvēki kā Tu – cilvēki, kuriem rūp dzīvnieki, – velta savu brīvo laiku viņu aizstāvībai. Pirmo 5 organizācijas pastāvēšanas gadu laikā “Dzīvnieku brīvībā” nebija algotu darbinieku – visu paveica brīvprātīgie. Un arī pēcāk neviena uzvara nav bijusi iedomājama bez brīvprātīgo iesaistes.

Brīvprātīgie ir svarīgi komandas biedri, kurus organizācijā augstu vērtē. Tiem, kuri spēj pierādīt savu apņēmību, uzticamību un apķērību, uztic svarīgus uzdevumus un atbildīgus lēmumus.

Pievienojoties sociālo tīklu moderatoru komandai, Tu palīdzēsi ļoti daudziem dzīvniekiem, kas šobrīd cieš fermu sprostos. Tu padarīsi “Dzīvnieku brīvības” kampaņas rezultatīvākas, iesaistot tajās vairāk cilvēku. Tu reaģēsi uz sekotāju komentāriem un laipni atbildēsi uz jautājumiem, nodrošinot, ka informācija par dzīvnieku aizstāvību sasniedz vairāk cilvēku.


Prasības brīvprātīgajiem

Mēs nemeklējam cilvēkus, kuri jau visu prot un zina. Daudz svarīgāka ir atbildība, apņēmība un gatavība mācīties.

Svarīgākais – izvērtē savas iespējas. Lai darbotos moderatoru komandā, Tev ir jāspēj veltīt brīvprātīgajam darbam vismaz 2-3 stundas nedēļā. Tev būs obligāti jāpiedalās komandas tiešsaistes sapulcēs 1 reizi mēnesī (apmācību periodā – biežāk). 

Daudz ko varēsi iemācīties darba procesā, taču ir dažas prasmes, kuras Tev vajadzīgas jau iepriekš, jo bez tām brīvprātīgais darbs šajā komandā nav iespējams.

Tās ir: 

  • Rakstīt labā latviešu valodā (gramatika un stils);

  • Pieklājīgi un draudzīgi komunicēt ar dažādiem cilvēkiem;

  • Plānot savu laiku, ievērot termiņus;

  • Sastopoties ar problēmām, proaktīvi meklēt tām risinājumus.


Ir arī noteikta attieksme, bez kuras nav iespējams sasniegt izcilus rezultātus fermu dzīvnieku labā. Tāpēc piesakies “Dzīvnieku brīvības” brīvprātīgo komandā, ja Tev piemīt:

  • Spēcīga iekšējā motivācija;

  • Vēlme mācīties un pilnveidoties;

  • Spēja pieņemt konstruktīvu kritiku – mēs uzlabojam savu darbu, mācoties no pieredzējušāku kolēģu komentāriem.


Ko Tu iegūsi, darbojoties “Dzīvnieku brīvībā”?

Pats galvenais, ko Tu iegūsi, būs labāka pasaule dzīvniekiem. Tā būs apziņa, ka Tavs darbs panāk reālas pārmaiņas ļoti daudzu dzīvnieku labā – uzvaras, kas bez Tava ieguldījuma būtu mazākas vai nebūtu notikušas vispār.

Tu iegūsi arī zināšanas un pieredzi, kas ļaus Tev palīdzēt dzīvniekiem arvien efektīvāk. Tu satiksi līdzīgi domājošus, ambiciozus cilvēkus, ar kuriem kopā cīnīties par dzīvnieku aizsardzību.Ko sagaidīt piesakoties?

Brīvprātīgo atlase notiks 2 kārtās. Pirmo kārtu veido šī pieteikšanās anketa. Tās izpildes termiņš ir 2024. g. 17. jūlijs. 7 darba dienu laikā mēs Tevi informēsim par to, vai Tev izdevās iekļūt nākamajā kārtā, kas būs intervija videozvanā."Dzīvnieku brīvības" brīvprātīgo atsauksmes:

Artūrs Kaņepājs:

2018. gadā pievienojos "Dzīvnieku brīvībai", jo tā bija vienīgā organizācija Latvijā, kas darbojās saskaņā ar efektīvā altruisma principiem. Pa šiem gadiem man ir bijusi iespēja novērtēt "Dzīvnieku brīvības" profesionālo un mērķtiecīgo pieeju, kas ir ļāvusi gūt fantastiskas uzvaras un palīdzēt lielam skaitam dzīvnieku. Šeit esmu ieguvis daudzus draugus, vērtīgu pieredzi, strādājot kopā radošā kolektīvā, un pārliecību, ka kopīgiem spēkiem varam mainīt pasauli.

Liene Kņaze:

Esmu brīvprātīgā aktīviste "Dzīvnieku brīvībā", jo uzskatu, ka mums ir jāpalīdz tiem, kuri paši nevar sev palīdzēt un aizstāvēt savas tiesības. Mani visvairāk motivē darboties aktīvi cilvēki, kuri zina, par ko iestājas un ko vēlas panākt. Darbojoties kopā, par lielāko ieguvumu uzskatu dažādo prasmju un pieredžu attīstīšanu, kas nebūtu iespējama, ja es sēdētu mājās un skatītos uz visu no malas.
Lielākā pasaules traģēdija ir nevis slikto cilvēku cietsirdība, bet gan labo cilvēku klusēšana. Martins Luters Kings.Kļūsti par

atbalstītāju

Ikmēneša atbalsts palīdzēs “Dzīvnieku brīvībai” ilgtermiņā strādāt, izcīnot arvien jaunas uzvaras dzīvnieku labā Latvijā.

Jaunumi

Meklējam brīvprātīgos sociālo tīklu satura autorus

"Dzīvnieku brīvība" meklē atbildīgus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas nemitīgi mācīties un ar savu darbu sasniegt vislabākos rezultātus dzīvnieku labā.