Projektu vadītāju asistents

Vai Tu vēlies radīt nozīmīgas, labas pārmaiņas pasaulē un meklē savu īsto darba vietu? Dzīvnieku un vides aizsardzības organizācija “Dzīvnieku brīvība” piedāvā prakses iespēju projektu vadītāja asistentam!

Šo apmaksātās prakses iespēju nodrošina Nodarbinātības valsts aģentūra caur programmu "Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība", kas nosaka, ka dalībniekiem jābūt 18-29 gadus veciem, ar bezdarbnieka statusu un programmā nevar tikt uzņemti skolēni. Prakse ilgst 6 mēnešus un darba slodze ir 20 stundas nedēļā.


PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

 • spēcīga personīgā motivācija, kas saskan ar “Dzīvnieku brīvības” misiju;

 • augsta atbildības izjūta, iniciatīva un orientācija uz sadarbību;

 • teicamas komunikācijas prasmes gan mutvārdos, gan rakstos;

 • patīk mācīties, piemīt veselīga paškritika un optimistisks skats uz dzīvi;

 • 18-29 gadu vecumā, ar bezdarbnieka statusu.

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI:

 • kopā ar projektu vadītāju plānot, koordinēt un īstenot dažādu augu valsts uztura izplatības veicināšanas un fermu dzīvnieku aizsardzības programmu un akciju rīkošanu;

 • projektu ietvaros komunicēt ar organizācijas sadarbības partneriem – biedriem, atbalstītājiem, brīvprātīgajiem, uzņēmumiem, citām nevalstiskajām organizācijām utt;

 • piedalīties projektu publicitātes veidošanā – informācijas meklēšana, atlase, sagatavošana biedrības mājas lapai un sociālajiem tīkliem.

PROJEKTU VADĪTĀJA ASISTENTAM PIEDĀVĀJAM: 

 1. jēgpilnu, interesantu pusslodzes darbu fermu dzīvnieku un vides aizstāvībā;

 2. vērtīgu pieredzi un karjeras izaugsmes iespējas nevalstiskā organizācijā; 

 3. stipendiju 300-345 € mēnesī par pusslodzes darbu (20 stundas nedēļā) sešus mēnešus, vienlaikus saglabājot bezdarbnieka statusu un pabalstu;

 4. brīnišķīgu darba kolektīvu un darba vietu Rīgas centrā, Lastādijas radošajā kvartālā.


Piesakies prakses vietai, aizpildot šo tiešsaistes formu! Atbildēsim visiem pretendentiem, kas būs pilnībā aizpildījuši pieteikuma formu.

Paldies, ka iepazinies un vēlies palīdzēt dzīvniekiem! Dalies ar šīm vakancēm, lai dzīvnieki atrod savus īstos cilvēkus!