Palīdzi dzīvniekiem Ukrainā

Ukrainas karā cieš arī dzīvnieki. Viņi ir izsalkuši, pamesti un pārbijušies no šāvienu un sprādzienu trokšņiem. Tu vari viņiem palīdzēt.

Karš Ukrainā ir skāris ne vien armiju un civiliedzīvotājus, bet arī ļoti daudzus dzīvniekus – suņus, kaķus un savvaļas dzīvniekus. Viņiem trūkst pārtikas un zāļu; dažkārt dzīvnieki aizmūk no sprādzieniem; dažkārt saimnieki viņus atstāj aiz sevis, bēgot no kara vai ejot bojā. 

Par spīti briesmām aktīvisti Ukrainā pašaizliedzīgi pieliek visas pūles, lai glābtu dzīvniekus - sagādātu pārtiku un zāles, finansiāli palīdzētu patversmēm, kas nonākušas okupētajās teritorijās, evakuētu dzīvniekus no apdraudētām teritorijām. Sniegsim aktīvistiem tik ļoti vajadzīgo atbalstu grūtajā brīdī, lai viņi varētu glābt dzīvniekus. Palīdzēsim viņiem finansiāli!

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” sadarbojas ar Ukrainas dzīvnieku aizstāvības organizāciju “Єдина Планета” (“Viena planēta”), kuras aktīvisti palīdz karā pamestiem dzīvniekiem ar ēdienu, zālēm un transportu no karadarbības zonām uz drošākām vietām.

Savākti jau

Pietrūkst 2500€ līdz 50000€

Ziedojuma summa
10
15
30
Ziedojuma summa
Atbalsta veids
0€
Vārds
Uzvārds
E-pasts
Telefona numurs
Maksājuma veids
mainīt ziedojuma summu
"Єдина Планета" valdes locekle

Kateryna Soroka

Krievijas iebrukums un karadarbība Ukrainā ir padarījis dzīvniekus ievainojamākus nekā jebkad. Dzīvniekiem trūkst pārtikas. Tā ir vislielākā problēma.

"Dzīvnieku brīvība" valdes priekšsēdētāja

Katrīna Krīgere

Šausminošais Krievijas karš Ukrainā satriec mūs visus, sējot bailes un bezspēcības izjūtu. Taču mums ir spēks. Mūsu spēks ir mūsu cilvēcībā un rūpēs par tiem, kuri cieš nevainīgi. Dzīvnieki nevar aizbēgt vai noslēpties no kara. Taču mēs varam atbalstīt Ukrainas aktīvistu darbu, lai dzīvnieki Ukrainā nepaliktu nolemti nāvei no bada vai ievainojumiem. Būsim kopā.

Єдина Планета

Unique Planet

Ukrainā 2016. gadā dibināta dzīvnieku labturības organizācija ar plašu brīvprātīgo tīklu. Organizācija panākusi aizliegumu turēt savvaļas dzīvniekus ārpus zoo, nacionāliem parkiem un rehabilitācijas centriem un aizliegumu Sarkanajā grāmatā ierakstīto aļņu medībām, kā arī strādā pie kažokzvēru audzēšanas aizlieguma. Ja vēlies atbalstīt organizāciju tieši, apmeklē tās mājaslapu: https://uniqueplanet.org/en/