Iznākusi jauna grāmata par dzīvnieku tiesībām

2018. gada 23. Decembris
Iznākusi rakstnieces un "Dzīvnieku brīvības" aktīvistes Annas Strautnieces jaunākā grāmata "Kaķi, kamoli un sapņi"! Lepojamies un apsveicam stāsta un tā ilustrāciju autori Annu Strautnieci - mūsu ilggadējo biedri un aktīvisti!
 
 
Anna Strautniece latviešu lasītājam, iespējams, vairāk pazīstama kā tulkotāja un dzīvnieku tiesību aizstāve Ina Strautniece. Taču vārdu Anna Ina izmanto tad, kad raksta pati. Un KAĶI, KAMOLI UN SAPŅI ir Annas Strautnieces otrais garstāsts, kas izdots grāmatu apgādā ALIS.
 
Pirmais – LABU LABAIS, KREISI KREISAIS, lasītāju veda brāļu zābaciņu ceļojumā, izgaismojot mūsdienu sabiedrību diemžēl raksturojošu iezīmi – patērētāja kultu un tā postošo ietekmi uz bērna morāli ētisko audzināšanu, kā arī, protams, uz dabas resursu pārtēriņu.
 
Garstāsts KAĶI, KAMOLI UN SAPŅI ir kā Cilvēka atbildības idejas turpinājums, kā solis tālāk. Solis tālāk tiek sperts ne vien tāpēc, ka pārpildītajās dzīvnieku patversmēs redzam sabiedrības atbildīgas rīcības katastrofisku trūkumu attiecībā vienam pret otru un pret mūsu mazajiem brāļiem, kurus esam ieveduši savās mājās, bet arī tāpēc, ka, šķiet, pašas autores dzīvē šis temats, kļūstot arvien nozīmīgāks un nozīmīgāks, vērties dzīvesveidā – Ina Strautniece aktīvi darbojas biedrībā Dzīvnieku brīvība, un viņa ir viena no tām, kura panāca, ka Rīgas Cirkā vairs netiek izrādīti dzīvnieki.
 
Lasiet KAĶI, KAMOLI UN SAPŅI, un jūsu sirds, jūsu pasaule iegūs par vienu nokrāsu vairāk.
 
"Kaķi, kamoli un sapņi" atrodams grāmatnīcu plauktos vai pie izdevējiem apgādā ALIS Stabu ielā 21-2.