Aicinām uz kampaņas "Kažokādas otra puse" preses konferenci

2013. gada 26. Februāris

 

"Dzīvnieku brīvība" aicina medijus un visus interesentus uz preses konferenci, kurā sniegsim savu viedokli par kažokzvēru audzēšanu Latvijā un pastāstīsim par kampaņas "Kažokādas otra puse" plāniem.
 
Šokējošie materiāli TV3 raidījumā "Nekā personīga" izraisīja lielu ažiotāžu. Izskanēja amatpersonu, speciālistu un uzņēmēju vērtējumi un viedokļi par dažādiem tēmas aspektiem. Sākotnējais pārsteigums ir pagājis, aptuvenās pozīcijas noskaidrotas, laiks sākt nopietnu diskusiju par šiem jautājumiem, meklējot risinājumus, nevis vainīgos.
 
Preses konferencē "Dzīvnieku brīvība" sniegs informāciju par zvēraudzēšanas nozari Latvijā un pasaulē, pastāstīs par attiecīgo likumu problemātiskajiem aspektiem, kā arī iepazīstinās ar kampaņas "Kažokādas otra puse" plāniem. Komentēsim arī līdz šim medijos izskanējušo informāciju un paustos viedokļus, kā arī aplūkosim populārākos mītus un aizspriedumus. Konferencē piedalīsies arī citu dzīvnieku aizsardzības organizāciju pārstāvji un sabiedrībā pazīstami cilvēki.
 
Preses konference notiks trešdien plkst. 14.00 “Birojnīcas” telpās, Dzirnavu ielā 84 k-2 (Berga Bazārā), Rīgā.