Kampaņas

Olu cena
olu cena
2016. gada rudenī “Dzīvnieku brīvība” publicēja materiālus no A/S “Balticovo” dējējvistu novietnēm, atklājot baismīgos apstākļus, kādos tiek ražotas olas, kas nonāk uz mūsu galda. Arī Latvijā dējējvistu turēšana sprostos ir ļoti cietsirdīga prakse, kas sagādā dzīvniekiem milzu ciešanas dienu no dienas visa mūža garumā.

Kažokādas otra puse

2012. un 2014. gadā tika dokumentēti apstākļi Latvijas zvēraudzētavās, visās konstatējot dzīvniekiem nepiemērotus dzīves apstākļus. Zvēraudzēšana ir neētiska un cietsirdīga industrija, kuras laiks civilizētajā pasaulē ir pagājis, tāpēc "Dzīvnieku brīvība" kopā ar citām dzīvnieku aizsardzības organizācijām un lielu sabiedrības daļu iestājas par tās slēgšanu Latvijā.

Par cilvēcīgu cirku

Dzīvnieku izmantošana cirkā ir novecojusi un nepieņemama parādība. Cirks izkropļo dzīvnieku patieso dabu, pakļauj viņus nedabiskai un ciešanu pilnai dzīvei un mazina sabiedrības cieņu pret dzīvniekiem. Trīs gadus ilgušas kampaņas rezultātā "Dzīvnieku brīvība" panāca, ka 2017. gadā Latvijā ar likumu tika aizliegta savvaļas dzīvnieku izmantošana cirkos.