Aktuāli

vegānu festivāls

 

UZVARA! Latvija aizliedz savvaļas dzīvnieku cirku!

2017. gada 15. Jūnijs

Šodien Saeima pēdējā lasījumā apstiprināja grozījumus Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas nosaka pilnīgu savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanas aizliegumu cirkos Latvijā. Aizliegums stāsies spēkā viena mēneša laikā. "Dzīvnieku brīvība" izsaka dziļu pateicību ikvienam, kas palīdzēja panākt šo ļoti nozīmīgo uzvaru dzīvniekiem.

Aicinām uz noslēguma protestu "Par cilvēcīgu cirku"

2017. gada 12. Jūnijs

Ceturtdien, 15. jūnijā no plkst. 8.30-9.00 pie Saeimas notiks noslēguma pikets – atbalsta akcija likumprojektam par savvaļas sugu dzīvnieku izmantošanas aizliegumu cirkos, kas plenārsēdē tiks skatīts pēdējā lasījumā. Aicināsim deputātus nepieļaut likumprojekta sabojāšanu un balsot pret deputātes Jūlijas Stepaņenko un Tautsaimniecības komisijas priekšlikumiem.

Pirmdien pie Saeimas stundām ilgi būrī sēdēs cilvēki

2017. gada 10. Jūnijs

Šī gada 12. jūnijā no plkst. 8.00-18.00 pie Latvijas Republikas Saeimas cilvēki brīvprātīgi stundām ilgi uzturēsies šaurā metāla būrī, lai atgādinātu deputātiem par cirka dzīvnieku likteni, kā arī aicinātu noraidīt deputātes Jūlijas Stepaņenko un Tautsaimniecības komisijas priekšlikumus, kas paredz atļaut cirkos izmantot tādus savvaļas dzīvniekus, kuru sarakstu noteikšot Ministru kabinets.

Augustā notiks Latvijas pirmais vegānfestivāls

2017. gada 31. Maijs

Jau šovasar, 2017. gada 26. augustā, notiks Latvijas pirmais Vegānfestivāls. Festivāla apmeklētājus K. K. fon Stricka Villā gaidīs izglītojoši pasākumi, gardi ēdieni, tirdziņš un lieliska mūzika.

Dzīvnieku tiesību aktīvista Martina Balluha lekcija Rīgā

2017. gada 15. Maijs

Biedrība “Dzīvnieku brīvība” pirmdien, 22. maijā plkst. 18.30 aicina uz viena no Eiropas atpazīstamākā dzīvnieku tiesību aktīvista, akadēmiķa un vairāku doktora grādu īpašnieka Martina Balluha lekciju "Dzīvniektiesību kustība kā pilsoniskās sabiedrības izpausme".

Lapas